Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej

Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Już teraz musimy oznajmić, że w minionym okresie spore zamieszanie na naszym rynku ofert pożyczkowych poczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na fakt, iż coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.
kliknij po więcej
Dla nas jako dla wieloletnich i zasłużonych doradców finansowych nie ma w tym żadnego szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przekazywania kredytów przez krajowe banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt dostawał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do znacznego powiększenia zobowiązań przeterminowanych, czyli tego rodzaju które to były w sposób wadliwy opłacane. W tym momencie polityka kredytowa jawi się być o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest stosunkowo ciężkie i z tym powinno się łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezwykle atrakcyjna.

Masa ludzi, które to nie orientuje się w tematyce finansów może z całą pewnością postawić pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego są duże różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.