Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda jednostka, która to choć raz w całym swoim życiu miała styczność z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót zaczerpnięty z terminologii finansowej, który to zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.
odwiedzana strona
W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wytłumaczyć te kluczowe określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest organizacja, która to została powołana do życia poprzez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki uczyniły banki tak aby strategia kredytowa była prowadzona na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to wejście mają wyłącznie banki. Przenikają do niej informacje o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy określonego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które zdobywamy za poszczególne czynności.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość osiągnąć bez weryfikacji danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju ofertą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i dosyć często mają zauważalne opóźnienia. Trzeba tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.
http://podzastaw.org