Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?


Osoby w swym życiu mogą mieć różnorodne strapienia. Czasem tyczą się one potomków, nieraz związków miłosnych albo rzeczy finansowych. W minionych latach to bezwzględnie te ostanie stały się największym problemem dla dużej ilości krajowych rodzin. Kwestie pieniężne a dokładniej brak możliwości prawidłowego spłacania swoich zadłużeń. Jeśli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to trzeba się liczyć z możliwością, iż w krótkotrwałym czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u naszego domu ustawiają się koleni wierzyciele? W jakim miejscu szukać pomocy? W którym miejscu otrzymać pomoc. Najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Dużo ludzi zadłużonych będzie w stanie w tej chwili zapytać „a gdzie ja mogę odnaleźć tego rodzaju kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale należy się za nim trochę rozejrzeć. Generalnie mamy dwie opcje aby kredyt tego typu osiągnąć.

Przede wszystkim mamy szereg agencji o charakterze pozabankowym (tj. takich które to użyczają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony prawnej nie mają pozycji banku). W takich instytucjach zdołamy zdobyć pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zwykle taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak musimy zwrócić tutaj szczególną uwagę na dodatkowe opłaty jakie są powiązane z pożyczką np. wysokość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

Innym rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możemy się o nią ubiegać jeśli tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, mieszkania, parceli.